Vítejte
Překrásný zrekonstruovaný objekt ze 16. století v srdci Prahy.

Renesanční budova z roku 1527, v soukromém vlastnictví, nabízí množství romatických a útulných apartmánů přímo pod Pražským Hradem. Ulice, kde je budova umístěna, je klidná, nerušená dopravou.  Fasáda budovy je renesanční, zachovává si originální a historický charakter.

Apartmány jsou zrekonstruovány, v některých jsou stále dochovány klenuté stropy, z jiných se nabízejí pěkné výhledy na Prahu či Pražský Hrad.

Každý apartmán má vlastní koupelnu s toaletou a bidetem, satelitní TV, moderní kuchyň nebo kuchyň.kout. Hosté si mohou vybrat z pohodlných studií, větších apartmánů nebo rozsáhlejších suite. V přízemí budovy, kde se nachází Antická restaurace,  je možné posnídat.   

Naše Rezidence je umístěna na Malé Straně. Po Zámeckých schodech se dojde přímo k Pražskému Hradu za 1 min., přes Malostranské náměstí na Karlův most za pouhých 5 min. Staroměstské náměstí je vzdálené asi 15 min. Nejbližší tramvajová zastávka je na Malostranském náměstí, nejblížší metro je stanice Malostranská. Malá Strana nabízí možnost procházek v malebných uličkách, množství galerií, kaváren, restaurací. Nedaleko nás se nachází např. Kostel Sv. Mikuláše, Strahovský klášter, Loreta, Peřín i Pražské jezulátko.
Kontaktujte nás
Residence Thunovska 19
Thunovska 19
118 00 Praha 1 Malá Strana
Tel/fax: +420 257 531 189
Mobil: +420 721 855 880


Jméno

Tel

E-mail

Overovací kód

Note